X

Jūsu grozā šobrīd ir Preces

Preču summa
Pasūtīt

Iztīrīt grozu

Paslēpt grozu
Vārdadienas: Maksis, Raivis, Raivo

IBS.LV - Biroja tehnika

illy kafija – Itālijas kafijas leģenda un kvalitātes etalons visā pasaulē.

Kafijas maisījuma sastāvā ir elitāras 100% Arabica kafijas pupiņas no 9 pasaules valstīm. Illy kafija pasaulē ir pieejama 50 000 restorānos, un tā ir Nr. 1 kafija Michelin restorānos.

Visā pasaulē cilvēki, kas zina un mīl kafiju, izvēlas kafiju illy. Iemesls tam ir 70 – gadu pieredze espresso pagatavošanas procesa kvalitātes paaugstināšanā, kā rezultāts ir pati pilnīgākā kafija.

Illy ģimenes tiekšanās pēc kvalitātes ir trīs paaudžu garumā. Vienreiz pamēģinot illy, Jūs sapratīsiet, kāpēc tas vienmēr ir kafijas mīļotāju un zinātāju favorīts.

Kafijas produkts, kam piešķirta marka "illy" sastāv no deviņām atsevišķām prestižām arabikas šķirnēm. Kompānija "illycaffe" pieprasa no saviem piegādātājiem to, lai zaļā kafija tiktu piegādāta hermētiski noslēgtos konteineros. Kvalitātes kontrole notiek četrās stadijās: pēc zaļu pupiņu savākšanas (pie 1,5% brāķa visa partija tiek brāķēta), pēc zaļās kafijas piegādes Triestes ostā, elektroniskā pupiņu kontrole pirms grauzdēšanas, gatavās produkcijas kontrole...